XXXkytička ☀

Den proti rakovině – poděkování ZŠ_a_MŠ_Čisovice

AKCE „72 HODIN“

PODĚKOVÁNÍ

V sobotu 12.10.2019 proběhla na zahradě naší školy již šestým rokem dobrovolná akce „72 hodin“. Také letos bychom chtěli touto cestou moc poděkovat všem rodičům, kteří přišli se svými malými pomocníky a přiložili ruce k díluJ . Tato akce pomáhá nejen škole a zřizovateli, ale především všem dětem, které zahradu využívají.

I letos jsme byli pilní! Ostříhaly se vyčnívající větvičky a výrostky z plotů kolem zahrady, prostříhaly keře a stromky, shrabalo se listí, vyčistilo se řádně hřiště, chodníky i dopadové plochy, zbrousily a natřely se herní prvky, školní záhonek se pohnojil, zryl, vyčistil, sklidily se zbývající plody a vše se připravilo na zimu.

Jako vždy následovalo i malé občerstvení, které i tentokrát připravila paní kuchařka. A výborný závin jedna z maminek!

Dobrovolníci za svou pomoc od nás dostali hezká trička, náramky a odznaky.

Dovolte mi, abych i v letošním roce všem pracantům moc poděkovala! Počasí nám přálo a udělalo se kus práce. Vaší pomoci si opravdu vážíme, jsme rádi, že vás máme! J

Mgr. Lenka Hejnicová

——————–

AKCE  „72 HODIN“

V sobotu 12.10.2019 od 9 hod. proběhne na zahradě  školy opět dobrovolná akce „72 hodin“. Cílem této celostátní akce je zapojení lidí např. do čištění parků, veřejných zahrad, různých menších oprav atd. My jsme se již šestým rokem rozhodli zapojit a pomoci naší školní zahradě. (Event. dle počtu dobrovolníků se můžeme pokusit dostat  i za branku školy…). Pokud budete mít čas a chuť, přijďte i se svými dětmi (pomocníky) hrabat, plevelit, protrhávat, okopávat, stříhat, brousit, natírat,…

Letos bychom se chtěli opět zaměřit na herní prvky, údržbu laviček a je třeba pokácet jeden suchý strom. Něco bude potřeba  zbrousit, natřít atd.

Po létě je potřeba oživit  školní záhonek.

S sebou si kromě dobré nálady vezměte i nástroje, které by se mohly hodit: hrábě, motyčky, nůžky na keře, lopaty, kolečka, štětce, dále dle vašich možností.

Malé občerstvení a pití zajistíme.

Těšíme se na vás!

_______________________________________________________________

Hravé lyžování

Aktuální nabídka HLy 2020

————————————————————————————————————–

Certifikát Kapku šetřím

Český den proti rakovině

Liga proti rakovině_sbírka_poděkování

Čestné uznání Českého olympijského výboru

___________________________________________________________________

skenování0010

skenování0009 (1)

_______________________________________________________________________

MAPA ZÁKLADNÍ ŠKOLY – výsledky dotazníkového šetření SCIO, zaměřené na klima školy, které v naší ZŠ proběhlo v lednu a únoru 2016.

Mapa školy_1 Mapa školy_2  Mapa školy_3

Certifikát 72 hodin