Plán Akcí ☀ MŠ

Plán akcí 2021-22

 

 •  
 • 16.6. dopoledne školková olympiáda
 • 20.6. dopoledne zkouška předškoláka – rozloučení s předškoláky
 • Září
 • 9.9. od 9 hod – divadlo v MŠ – O námořníku Čepečkovi
 • Třídní schůzky se budou konat za příznivého počasí venku.
 • 8.9. od 16.30 hod třídní schůzka Veverek
 • 15.9. od 16.30 hod třídní schůzka Koťat
 • 23.9. Fotografování portrétů, soubor fotografií s kalendářem. Pokud nemáte o fotografování zájem, nahlaste to paní učitelce. Sourozenecké fotografie je potřeba nahlasit včas.
 • kurz bruslení především pro předškoláky: 24.9., 1.10., 8.10., 15.10., 22.10. Informace ke kurzu bruslení 2021/22

Říjen

 • kurz bruslení především pro předškoláky: 24.9., 1.10., 8.10., 15.10., 22.10.
 • 4.10. od 9 hod – divadlo Krab – Jak medvědi vařili
 • 14.10. nebo 5.11. logopedická depistáž, nutný souhlas rodičů s vyšetřením (nástěnka v šatně), určeno pro děti starší 4 let, které ještě logopedii nenavštěvují
 • 15.10. ukončení možnosti přihlásit dítě na kurz lyžování
 • 16.10. brigáda na školní zahradě,  bližší informace – AKCE 72 hodin 2021    účast na akci prosím zapsat na nástěnku v šatně
 • 20.10. dopolední výlet Koťat vlakem z nádraží Čisovice do Mníšku pod Brdy a pěší procházkou zpět do Čisovic. Odcházet od školky budeme v 8 hodin. Vlak odjíždí v 8.23 hod. Svačinu a pití vezeme s sebou. Obědvat budeme ve školce. Vybavení dětí: vhodné oblečení přiměřené aktuálnímu počasí, pohodlná obuv. V případě špatného počasí (déšť) se výlet neuskuteční.

Listopad

 • 4.11. od 15 hod Vítání občánků – třída Koťat jde zpívat miminkům do sálu OÚ (2 vystoupení, v 15 hod a v 16 hod – musíme zvládnout dvě skupiny miminek díky Covidové pauze 🙂  ) Organizace: a/ Děti, které budou ve školce do odpoledne, odvede paní učitelka na vystoupení.b/ Děti, které půjdou po obědě domů, přivedou rodiče ve 14.50 hod přímo do sálu. Rodiče si děti vyzvednou v 16.30 hodin v místě konání akce (kulturní sál OÚ).Prosím o potvrzení účasti na akci: podpis v šatně na nástěnce    zrušeno, zhoršená epidem.situace !!!
 • V PÁTEK 5.11.2021  JE HLÁŠENA  ODSTÁVKA  ELEKTRICKÉ ENERGIE V ČISOVICÍCH Č.P. 193,  Z TOHOTO DŮVODU BUDE V TENTO DEN UZAVŘENA MŠ A ZŠ ČISOVICE.
 • 8.11. Svatomartinské pečení ve školce
 • Kurz plavání pro celou třídu Koťat, čtvrtky od 18.11. do 16.12.2021,

přihlášení je možné na nástěnce v šatně, Kurz plavání 2021-22 MŠ

 • 26.11. od 9 hod. – divadlo Krab – Vánoční příběh – PRO NEMOC ZRUŠENO!!!!

Prosinec

 • kurz plavání
 • 3.12. dopoledne aktivit pro děti  – Čertovské hrátky 
 • 13.12. od 9.30 hod. – divadlo Krab – Vánoční příběh 
 • 17.12. nadílka, dopolední program pro děti
 • Vánoční den otevřených dveří (bohužel se odkládá – epidemická situace, povolení k používání tělocvičny)

Leden

 • 27.1. od 16.30 hod (do cca 17.30 hod) třídní schůzka Koťata, především pro předškoláky – program: shrnutí činností za 1. pol., představení plánu na druhé pololetí, informace pro rodiče budoucích prvňáčků…

Únor

 • 1.2.  9 hod. divadlo v MŠ – Princezna na hrášku, soubor Dřevěné divadlo
 • 4.2. první cvičení v tělocvičně – děti musí mít vhodnou obuv s bílou podrážkou (cvičení bude pravidelně probíhat každý pátek) – karanténa 🙁
 • 7. – 11.2. Jarní prázdniny v ZŠ
 • 21.2. – 25.2. Hravé lyžování pro přihlášené děti – dopolední kurz lyžování, instrukce ke kurzu zaslal organizátor na emaily přihlášených dětí. Rodiče dětí, které mají vlastní lyže si vybavení vyzvednou v pátek po slavnostním vyhlášení v cca 11:15-11:30 hod. v Chotouni nebo po příjezdu autobusu do Čisovic cca 12:15 hod
 • 24.2. dopolední návštěva paní Mgr. Otevřelové  (speciálně – pedagogické poradenství) – screeningové vyšetření přihlášených předškoláků, cena za vyšetření 500,- (úhradu prosíme před vyšetřením), rodič neplatí plnou cenu, škola na vyšetření přispívá částkou 4.500,-

Březen

 • 4.3. karneval v MŠ, dopoledne her a soutěží, děti si přinesou masky z domova, akce bude probíhat v tělocvičně (vhodná obuv)
 • 10.3. dopolední návštěva paní Mgr. Otevřelové  (speciálně – pedagogické poradenství) – screeningové vyšetření přihlášených předškoláků, NÁHRADNÍ TERMÍN PRO LYŽAŘE, cena za vyšetření 500,- (úhradu prosíme před vyšetřením), rodič neplatí plnou cenu, škola na vyšetření přispívá částkou 4.500,-
 • 16.3. od 9 hod hudební pořad v ZŠMŠ
 • 22.3. Koťata i Veverky – dopolední návštěva zvířátek, můžete přinést mrkev, jablka nebo suché pečivo (dobře usušené, bez plísně)

Duben

 • 7.4. od 8 hod v MŠ bezplatné vyšetření plosky nohy, rodič vyplní informovaný souhlas s vyšetřením a předá paní učitelce. Formulář  ke stažení najdete v dokumentech MŠ, přihlášky je možné odevzdat do 24.3.
 • 8.4. od 10 hod písničkový pořad, Jak se Barborka zatoulala
 • 22.4. od 9 hod – divadlo Bastafidli – Princezna z obrázku
 • 25.4. okolo 10:20 hod vyšetření očí pro zapsané zájemce, úradu 170,- prosím odevzdat paní učitelce nejpozději 22.4. (zápis je možný v šatně na nástěnku)

Květen

 • 13.5. 7.50 hod. Koťata odchází na program do budovy ZŠ, prosíme rodiče, aby děti privedli včas. VZPoura úrazům – preventivní program zaměřený na prevenci dětských úrazů a nehod
 • 13.5. od 9.30 hod – divadlo Krab – Žabák Žak a rak Jak
 • 18.5. fotografovani tříd 50Kč-/ks, možnost fotograf.skupinek kamarádů 30Kč/ks (minimální počet 3 ks) 
 • 19.5. od 16 hod Jarní besídka dětí z MŠ v tělocvičně (vstup zadním vchodem od sportovního hřiště)
 • 24.5. od 15.30 hod Vítání občánků, vystoupení Koťat v sále OÚ Čisovice, ODCHOD ZE ŠKOLKY V 15 HOD, NÁVRAT V 16 HOD ZPĚT DO MŠ, DĚTI JE MOŽNÉ  SI VYZVEDNOUT PŘED SÁLEM OÚ ČISOVICE.

Červen

 • 7.6. sraz v MŠ v 8.00 hod. celodenní výlet Veverky + Koťata, Kovářov, Zeměráj – vybavení dítěte na výlet – malý batůžek, pláštěnka, balíček kapesníků, pití v dobře uzavřené lahvi. Holínky na noze, nepromokavá obuv v igelitce s sebou do autobusu. (předpověď nám není nakloněna, tak ať jsme připraveni na vše!) Jídlo na celý den zajišťuje MŠ. Areál je přírodní, nacházejí se zde travnaté pěšiny a i v teplých dnech může být ráno rosa a po dešti bláto…, je dobré děti vybavit vhodným oblečením a zejména obuví. Předpokládaný návrat: 15.30 hod, z cesty napíšeme upřesňující sms. Pokud by se někdo rozhodl dítě na výlet neposlat, dejte nám prosím vědět. Včas si odhlaste jídlo, paní kuchařky nám budou dělat balíčky s sebou, nebude možné si oběd vyzvednout v MŠ. 
 • 10.6. dopolední cyklovýlet po okolí – Koťata. Prosím, zkontrolujte technický stav kola, povinným vybavením je přilba, lahev na pití připevněná na kole je výhodou. Pokud se někdo nebude moci cyklovýletu účastnit, je potřeba tuto skutečnost nahlásit dopředu paní učitelce. Kolo musí být pro dítě přiměřené velikosti, bez přídavných koleček. Pojedeme po polních cestách.